آیا الان زمان خرید بیت کوین در کف قیمت است؟

Wiki Article

آیا الان زمان خرید بیت کوین در کف قیمت است؟
اگر به تحولات قیمتی هفتگی بیت کوین نگاهی بیندازیم متوجه خواهیم شد که این ارز نه تنها این هفته، بلکه در طول چند هفته اخیر درمجموع عملکرد خوبی داشته است. با این حال، حتی با وجود اینکه تنها ۷ روز از ثبت رکورد قیمتی جدید می‌گذرد، بیت کوین امروز سقوطی چند هزار دلاری را تجربه کرد و باعث شد تا بسیاری به فکر خرید در کف بیفتند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از ای‌ام‌بی کریپتو، اکنون سرمایه‌گذاران می‌توانند به جای منفی‌بافی از فرصت پیش‌آمده استفاده ببرند و خرید کنند. اما آیا این راهکار صحیح است؟
جهش در میزان تمایل سرمایه‌گذاران به خرید در اوایل ماه جاری نیز مشاهده شد. در آن زمان بیت کوین پس از ثبت اوجی جدید، به رنگ قرمز درآمد و سرمایه‌گذاران از آن فرصت برای خرید بیشتر استفاده کردند.

با این حال، از زمان سنجش احساسات سرمایه‌گذاران، قیمت بیت کوین به طور مداوم در حال کاهش بوده و طی ۲۴ ساعت گذشته با افتی ۷٪ به ۶۰،۰۰۰ دلار رسیده است.
در حال حاضر، تمایل سرمایه‌گذاران به خرید و هولد بیت کوین است. در مقیاس کلان، یعنی از زمانی که بیت کوین بیش از ۱۰۴ ٪ افزایش یافته است، بیت کوین موجود در کیف پول سرمایه‌گذاران دست‌نخورده باقی مانده و تغییر چندانی نکرده است. به جز چند افزایش جزئی در ماه سپتامبر و آگوست، کوین‌ها عمدتا در کیف پول سرمایه‌گذاران باقی مانده‌اند که بیانگر تمایل به نگهداری دارایی است.

Report this wiki page