ویژگی‌های کوین مارکت کپ

Wiki Article

ارائه آخرین تغییرات نرخی رخ داده در بیش از 11 هزار رمزارز موجود در بازار
• امکان داشتن پرتفوی رایگان با قابلیت شخصی سازی
• لیستی از تمامی صرافی‌های دنیا به صورت رتبه‌بندی شده بر اساس امتیاز کاربران
• داشتن دیده‌بان شخصی (watch list) جهت رصد کردن رمزارزها
• ارائه اپلیکیشن کاربردی

آموزش کوين مارکت کپ CoinMarketCap (قسمت اول)

صفحه اصلی وب سایت
با ورود به صفحه اصلی اولین نکته‌ای که توجه شما را جلب خواهد کرد نوار بالایی سایت کوین مارکت کپ است. در این بخش تعداد رمزارزهای موجود در بازار(cryptos) درج شده است. در حال حاضر بیش از 11 هزار رمزارز در دنیا در حال مبادله است.
در کنار آن تعداد صرافی‌های موجود (exchanges) به نمایش درآمده است. 391 صرافی در سایت کوین مارکت کپ لیست شده است.
مارکت کپ بازار market cap، حجم معامله شده در 24 ساعت اخیر 24H volume و تسلط رمزارز بر بازار dominance نیز آخرین بخش نمایش داده شده در این نوار است.

نحوه کار با سايت کوين مارکت کپ

الماس کوین مارکت کپ چیست؟ آشنایی با CMC Diamonds

Coinmarketcap Diamonds یک برنامه وفاداری است که توسط این وبسایت معروف معرفی شده است. در این برنامه، شما می‌توانید این الماس‌ها را جمع‌آوری کنید، که حکم امتیاز را برای شما دارند. این برنامه تشویقی در ابتدا تنها بر روی نسخه وب این سایت ارائه می‌شد اما هم‌اکنون از طریق اپلیکیشن‌های تلفن همراه نیز قابل دسترس است.

نحوه ی احرازهویت در صرافی ارز دیجیتال

اگر می‌خواهید امتیازهای بیشتری به دست بیاورید، باید هر روز به صفحه Diamonds کوین مارکت کپ مراجعه کنید و بر روی علامت الماس کلیک کنید. اشاره کردیم که این یک برنامه وفاداری است؛ پس افرادی که به این سایت وفادار باشند و هر روز به آن سر بزنند، امتیاز بیشتری تعلق می‌گیرد و به علاوه، بازدیدهای این وبسایت نیز افزایش می‌یابد.
با این الماس‌ها (امتیازها) شما می‌توانید آیتم‌های مختلفی را از Coinmarketcap به دست بیاورید، که در ادامه مقاله به این موضوع نیز خواهیم پرداخت.

بهترین صرافی

CMC Diamonds را چگونه به دست بیاوریم؟
تنها چیزی که نیاز دارید، ایجاد یک اکانت یا حساب کاربری در کوین مارکت کپ است، که برای این کار، تنها کافی است بر روی دکمه Sign Up در بالای صفحه Coinmarketcap کلیک کنید.

ایمیل خود را وارد کنید و یک پسورد برای حساب خود انتخاب کنید و بر روی Create an Account کلیک کنید. در ایمیلی که CMC برای شما می‌فرستد، بر روی لینک تاییدیه کلیک کنید تا حساب شما ساخته شود. اکنون می‌توانید این الماس‌ها را جمع‌آوری کنید.

فروشBNB

این Diamondها در ۷ چرخه یا Cycle به دست می‌آیند، که به شرح زیر هستند:
روز اول: ۱۰ الماس
روز دوم: ۱۰ الماس
روز سوم: ۱۰ الماس
روز چهارم: ۲۰ الماس
روز پنجم: ۲۰ الماس
روز ششم: ۲۰ الماس
روز هفتم: ۵۰ الماس
در نظر داشته باشید که باید هر روز به طور متوالی به صفحه الماس کوین مارکت کپ سر بزنید و بر روی علامت الماس کلیک کنید، تا امتیازهای بالاتر به شما تعلق بگیرد و اگر یک روز بر روی آن کلیک نکنید، کل پروسه از ابتدا شروع می‌شود. پس از پایان ۷ روز نیز دوباره سیستم ریست می‌شود و از روز اول باید امتیازها را جمع کنید.
هر روز که وارد سایت CMC می‌شوید، باید بر روی علامت الماس در بالای صفحه کلیک کنید تا وارد این صفحه شوید.

خریدSAND


اگر هر روز این الماس‌ها را به دست بیاورید، هفته‌ای ۱۴۰ Diamond خواهید داشت. این امتیازها را می‌توانید با توکن‌های بی‌همتا (NFT)، آواتارها و تخفیف‌های مختلف مبادله کنید. همچنین می‌توانید لینک دعوت صفحه CMC Diamonds را برای دوستان خود نیز ارسال کنید و در ازای هر کدام از دوستانتان که در این برنامه ثبت نام کنند، ۲۰ الماس دریافت کنید.
فروش مانا

Report this wiki page